Töötajad

Tiit Kangert

juhataja
Tel: +372 50 51 271
E-mail: tiit@vandramp.ee

Avo Vilms

projektijuht metsakuivendus ja teede ehitus
Tel: +372 50 52 534
E-mail: avo@vandramp.ee

Jaan Raidna

peamehaanik
Tel: +372 51 36 442
E-mail: jaan@vandramp.ee

Allan Koitla

projektijuht trasside, platside ja teede ehitus, ehitusplatside pinnasetööd
Tel: +372 52 24 207
E-mail: allan@vandramp.ee

Leo Väljak

projektijuht trasside ehitus ja ehitusplatside pinnasetööd
Tel: +372 566 44 895
E-mail: leo@vandramp.ee

Tarmo Hendrikson

projektijuht metsakuivendus, trasside ja teede ehitus, hüdrotehnilised ehitised
Tel: +372 52 38 998
E-mail: tarmo@vandramp.ee

Karli Adamsoo

meister turba tootmine
Tel: +372 52 88 234
E-mail: karli@vandramp.ee

Sandor Sillaots

objektijuht

Tel: +372 581 16 408
E-mail: sandor@vandramp.ee

Eve Kohv

pearaamatupidaja
Tel: +372 52 03 401; +372 44 67 052
E-mail: eve@vandramp.ee

Anu Seisler

eelarvestaja
Tel: +372 52 03 401; +372 44 67 053
E-mail: anu@vandramp.ee

Ave Seisler

personalijuht-raamatupidaja
Tel: +372 52 03 401
E-mail: ave@vandramp.ee